Nawet najmniejsze „m” to marzenie większości młodych Polaków. Mimo iż, nasz budżet na własne mieszkanie, jest dosyć mocno ograniczony. To jednak musimy w nim zmieścić ,wszystkie najpotrzebniejsze przedmioty. Czy możliwe jest wykonanie garderoba na wymiar w kawalerce?


Kawalerka, mimo powszechnej opinii że, jest mała i nieustawna musimy pamiętać, iż wszystko zależy od projektu i ergonomicznego wykorzystania – każdego wolnego centymetra. Dlatego też, właściciele kawalerek powinni zdecydować się na personalizowane rozwiązania jakimi są, meble na wymiar, a w szczególności garderoba na wymiar. Odzież i ubrania gromadzone latami mimo wielkich starań, mogą nie zmieści się w naszej kawalerce. Indywidualne podejście projektantów tworzących garderoba na wymiar oraz ich wielkie doświadczenie sprawiają że, nie będziesz musiał wyzbywać się większości rzeczy. Garderoby na wymiar, przede wszystkim muszą być funkcjonalne. Dlatego też, na spotkaniu z projektantem powinieneś wiedzieć; jak dużo rzeczy masz zamiar przechowywać? oraz jakiego one są rodzaju? Jeżeli częściej chodzisz elegancko ubrany, to twoja garderoba na wymiar powinna zawierać dużo drążków; o zróżnicowanej wysokości. Starannie wyprasowana odzież musi swobodnie zwisać na wieszaku, aby nasza praca nie poszła na marne. Oczywiście duże znaczenie ma fakt: Czy nosisz koszulę i spodnie, czy też sukienki? A może wolisz zamiast kurtki płaszcz? Na pozór, nieistotne rzeczy podczas tworzenia garderoba na wymiar mają ogromne znaczenie.


Garderoba na wymiar, prócz odzieży powinna znaleźć miejsce na nasze obuwie. Dla nikogo nie będzie zagadką, iż obuwie powinno być przechowywane w odrębnej części szafy, aby świeżo wyprana i wyprasowana odzież nie przechodziła zapachami. Ze względu na niewielką powierzchnię w garderoba na wymiar, z pewnością będziesz chciał przechować sprzęty AGD. Zastanów się, czy posiadasz tyle miejsca, aby twoja garderoba na wymiar to było: centralne miejsce pracy gospodarczej połączonej z showroomem. Innowacyjne rozwiązania w najwyższej jakości okuciach pozwalają na ukrycie, w garderoba na wymiar wysuwanej deski do prasowania oraz odkurzacza .
Kawalerka nie musi kojarzyć się z brakiem miejsca i praktyczności. Wszystko zależy od ciebie dlatego też, zaufaj specjalistom i pozwól sobie na odrobinę luksusu w postaci garderoba na wymiar, która każdego dnia będzie upewniać cię w fakcie że, to było najlepsze dla ciebie rozwiązanie.